Vernostný program Sphere card

 

Vernostný program Sphere card je najväčší vernostný program svojho druhu, ktorý je prevádzkovaný na území Slovenskej a Českej republiky. Karty s vernostným programom Sphere card sú univerzálne. So Sphere card môžete uplatňovať výhody a zľavy u všetkých obchodných partnerov, ktorí sú do programu zapojení. Aktuálny zoznam partnerov nájdete na www.sphere.sk.

ePlanet.sk Sphere card Standard Sphere card

Do vernostného programu Sphere card je zapojené aj internetové kníhkupectvo ePlanet.sk. S vašou Sphere card tak môžete pri každom nákupe uplatniť dodatočnú zľavu vo výške 5%. Táto zľava sa pripočítava k bežnej zľave 10–16%, ponúkanej v našom kníhkupectve, takže oproti bežným cenám získate celkovú zľavu až 15–21%.

 

Pre získanie zľavy stačí zadať EAN kód vašej Sphere card pri vašom najbližšom prihlásení (v časti zmena údajov / osobné údaje), resp. pri registrácii do e-shopu. Je potrebné zadať 13-miestne číslo (EAN kód), ktorý je na rubovej strane Vašej Sphere card. Okamžite získavate možnosť nakupovať s vyššími zľavami.

 

Sphere card môžete získať aj od internetového kníhkupectva ePlanet.sk. Každý polrok sa vernostné karty zasielajú zákazníkom, ktorí zrealizujú na www.ePlanet.sk objednávky s najväčším objemom.

 

Zľavu nie je možné kombinovať s ďalšími poskytovanými zľavami (napr. špeciálne cenové akcie, zľavové kupóny). V prípade problému s uplatnením zľavy z vašej Sphere card nás kontaktujte.

 

Ukážka zadávania EAN kódu Sphere card (13 číslic) pri registrácii:

Registrácia Sphere card

 

> späť


Vyberte si
Časopisy

Nákupný košík
@#160
Cena: 1,87 €
zľava15%
Cena: 8,98 €
zľava5%
Cena: 3,04 €
zľava5%
Cena: 3,00 €
zľava56%

statistics NetDirect