Spôsoby platby

 

V našom internetovom kníhkupectve ponúkame jedenásť spôsobov platby. Vyberte si spôsob platby, ktorý vám najviac vyhovuje.

 1. Prevodný príkaz

  Objednávku môžete uhradiť bankovým prevodom na číslo účtu SK11 0900 0000 0004 0289 5222 v Slovenskej sporiteľni. Po odoslaní objednávky sa vám zobrazia údaje potrebné na realizáciu platby, ktoré si môžete vytlačiť.

  Platby zo zahraničia:
  Medzinárodné číslo účtu (IBAN): SK06 7500 0000 0040 0855 8015
  BIC (SWIFT): CEKOSKBX
  Názov účtu: ePlanet.sk, s.r.o.
  vedený v Československá obchodná banka, a.s., Michalská 18, 815 63 Bratislava, Slovenská republika
  Kód banky: 7500
  Upozornenie: Pri prevode platby zo zahraničia hradí všetky bankové poplatky zákazník.

     Pri platbe z Českej republiky nás vopred kontaktujte e-mailom. Vypracujeme vám cenovú ponuku v Kč a ponúkneme výhodný spôsob platby na účet vedený v českej banke.

 2. Dobierka

  Za objednaný tovar zaplatíte pri jeho prevzatí na pošte alebo u kuriéra. Pri tomto spôsobe platby účtujeme k cene objednávky vrátane poštovného príplatok vo výške 1,00 € vrátane DPH.
  Upozornenie: Platba na dobierku je možná iba na Slovensku a v Českej republike.

 3. Platba v hotovosti

  V hotovosti môžete objednávku uhradiť len v prípade osobného odberu v našich priestoroch vo Zvolene

 4. Internet banking

  On-line platba cez internet je umožnená klientom vybraných bánk, ktorí využívajú službu internet banking. Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na platobný portál banky. Prihlásením do systému sa vám zobrazí pred pripravený príkaz na on-line platbu, ktorý potvrdíte. Po realizácii platby budete presmerovaný späť na ePlanet.sk.
  Bezpečnosť: V žiadnom prípade sa nedostaneme k údajom potrebným na prihlásenie k vášmu účtu. Tieto údaje vypĺňate vždy až na zabezpečenej stránke príslušnej banky.

  • ČSOB Platobné tlačidlo
   On-line platba pre klientov Československej obchodní banky. Po odoslaní objednávky budete presmerovaný priamo na stránku ČSOB, kde sa prihlásite a zrealizujete vašu platbu.
   > Viac informácií o spôsobe platby ČSOB Platobné tlačidlo.
  • OTPpay
   On-line platba pre klientov OTP banky. Po odoslaní objednávky budete presmerovaný priamo na stránku OTP banky, kde sa prihlásite a zrealizujete vašu platbu.
   > Viac informácií o spôsobe platby OTPpay.
  • SporoPay
   On-line platba pre klientov Slovenskej sporiteľne. Po odoslaní objednávky budete presmerovaný priamo na stránku Slovenskej sporiteľne, kde sa prihlásite a zrealizujete vašu platbu.
   > Viac informácií o spôsobe platby SporoPay.
  • TatraPay
   On-line platba pre klientov Tatra Banky. Po odoslaní objednávky budete presmerovaný priamo na stránku Tatra Banky, kde sa prihlásite a zrealizujete vašu platbu.
   > Viac informácií o spôsobe platby TatraPay.
  • UniPlatba
   On-line platba pre klientov UniCredit Bank. Po odoslaní objednávky budete presmerovaný priamo na stránku UniCredit Bank, kde sa prihlásite a zrealizujete vašu platbu.
   > Viac informácií o spôsobe platby UniPlatba.
 5. Platobné karty (CardPay)
  On-line platba kreditnými a debetnými kartami VISA, VISA Electron*, EuroCard / MasterCard a Diners Club. Spôsob platby, ktorým môžete platiť bez ohľadu na to, v ktorej banke a krajine vám bola karta vydaná. Po odoslaní objednávky budete presmerovaný na platobný portál Tatra banky, ktorá službu zabezpečuje. Zadáte potrebné údaje - číslo svojej karty, platnosť karty a ochranný CV kód. Po realizácii platby budete presmerovaný späť na ePlanet.sk. Spôsob platby je vhodný aj pre zákazníkov zo zahraničia.
  Bezpečnosť: V žiadnom prípade sa nedostaneme k dôverným údajom o vašej karte. Prenos dôverných údajov o karte je chránený bezpečnostným kryptovacím SSL protokolom.  * Upozornenie: kartami VISA Electron je možné platiť cez internet iba v prípade, že na zadnej strane obsahujú tzv. CV kód (3-miestny kontrolný číselný kód, pozri obrázok nižšie). Nie všetky banky takéto karty VISA Electron vydávajú.
  > Viac informácií o spôsobe platby CardPay.

 6. GSM banking
  Objednávku môžete uhradiť prostredníctvom vášho mobilného telefónu. Po odoslaní objednávky sa vám zobrazia údaje potrebné na realizáciu platby, ktoré si môžete vytlačiť.
  Bezpečnosť: Každá odchádzajúca informácia je zašifrovaná kľúčom Vašej SIM karty; prístup k bankovým službám je umožnený až po zadaní bezpečnostného APIN/BIN kódu.
 7. Úhrada na faktúru
  Objednávku uhradíte po dodaní tovaru, s ktorým vám bude zaslaný daňový doklad. Platí iba pre knižnice, školy a iné verejné inštitúcie.

> na začiatok stránky


Vyberte si
Časopisy

Nákupný košík
@#160
Cena: 1,87 €
zľava15%
Cena: 8,98 €
zľava5%
Cena: 3,04 €
zľava5%
Cena: 3,00 €
zľava56%

statistics NetDirect