Právo na vrátenie tovaru

 

U nás nakupujete bez rizika. V prípade, že z akéhokoľvek dôvodu nie ste spokojní s tovarom, jednoducho nám ho zašlete na svoje náklady späť a my Vám vrátime peniaze za tovar. V súlade so zákonom č. 108/2000 Z. z. § 12 máte ako zákazník právo odstúpiť od zmluvy do 7 pracovných dní od prevzatia tovaru. Odstúpením od zmluvy sa zmluva od začiatku zrušuje.

Ako mám postupovať ak chcem vrátiť tovar?

Ak sa rozhodnete pre odstúpenie v súlade so zákonom, prosíme vás o dodržanie nasledovných podmienok:

  • V žiadosti o vrátenie tovaru nám oznámte, že odstupujete od zmluvy s uvedením čísla objednávky, dátumu nákupu a vašim číslom účtu či adresou pre vrátenie peňazí.
  • Tovar, ktorý ste prevzali je potrebné zaslať na adresu: ePlanet.sk, s.r.o., V.P.Tótha 1081/17, 960 01 Zvolen, prípadne doručiť osobne. Tovar musí byť nepoškodený, v pôvodnom nepoškodenom obale, nesmie byť použitý, tovar musí byť kompletný (vrátane príslušenstva, záručného listu, návodu atď.) spolu s kópiou faktúry.
  • Tovar doporučujeme zasielať doporučene a poistený. Dôkladne si uschovajte podací lístok. V prípade straty zásielky je to váš jediný dôkaz o jej zaslaní.
  • Pri splnení všetkých vyššie uvedených podmienok pre vrátenie tovaru vám peniaze za tovar zašleme prevodom na vami uvedený účet a to najneskôr do 15 dní po fyzickom obdržaní tovaru.
  • V prípadne nesplnenia niektorej z vyššie uvedených podmienok budeme žiaľ nútení neakceptovať odstúpenie od spotrebiteľskej zmluvy a tovar bude vrátený zákazníkovi na jeho náklady.

 

UPOZORNENIE: Nie je možné vrátiť audiovizuálne dielo, zvukový záznam alebo zvukovo-obrazový záznam umeleckého výkonu alebo multimediálneho diela, ktoré spotrebiteľ rozbalil (audiokniha na CD, video, CD nosiče, DVD nosiče a audio MC). Od zmluvy nie je možné odstúpiť ani v prípade tovaru objednaného špeciálne na objednávku (najmä zahraničná literatúra).

 


Vyberte si
Časopisy


statistics NetDirect